Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Šv. Kazimieras – dviguba šventė meistrams

Vasario 2 d. Utenos socialinės globos namuose organizuota tradicinė Kaziuko mugė, kuriai daugelis talentingų meistrų ruošiasi visus metus. Kruopštumo, atidumo ir kantrybės reikalaujantys rankdarbiai, keramikos ir molio dirbiniai, akvarele ar aliejiniais dažais tapyti, iš gamtoje rastų medžiagų sukurti paveikslai stebino vaizduotės margumu ir, aišku, įdėtas nuoširdus triūsas gaivino susirinkusių širdis.


Aukštelkės socialinės globos namų kapelos „Bakūžė“ sveikinimai

Globos namų koridoriuose tvyrojo šventinis šurmulys ir spūstis prie eksponatų, nes mugėje kūrybine fantazija puikavosi ne tik uteniškiai, bet ir dalyviai iš artimiausių kaimyninių rajonų. Iš viso – 10 socialinės globos įstaigų.


LR Seimo narys Edmundas Pupinis dalyvius sveikino dainomis


Utenos socialinės globos namų direktorius Osvaldas Žiezdrys džiaugėsi svečių ir dalyvių gausa

Kazius ir Kazytes, visus susirinkusius tradicinės šventės proga sveikino garbūs svečiai – LR Seimo nariai Milda Petrauskienė ir Edmundas Pupinis, Socialinės globos įstaigų administravimo tarnybos direktorius prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Edvardas Bareiša ir kiti.


Akimirkos…


LR Seimo narė Milda Petrauskienė mugėje itin domėjosi rankdarbiais

Koks „Kaziukas“ be liaudies kapelų pasirodymo – smagių dainų, polkų, poezijos posmų pavasarėjančiai Lietuvai… Nestigo nei dovanų, nei šypsenų. Aidint melodijoms svečiai ir dalyviai džiaugėsi bendravimo akimirkomis, išsakė viltingo pavasario ilgesį.

„Utenos apskrities žinių“ informacija ir nuotraukos

(Visited 77 times, 1 visits today)
123456