Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kur geriausia nuomotis baidares?

baidaresTrokštate patirti daug įspūdžių gamtoje ir ieškote pačio geriausio baidarių nuomos sprendimo? Pastaruoju metu vis daugiau žmonių renkasi baidarių nuomą Žemaitijoje, kadangi čia yra tikrai nuostabių upių, kuriomis plaukioti labai įdomu ir gražu. Pavyzdžiui, pats populiariausias variantas yra Jūros upė – ši upė pasižymi nenuspėjamais vingiais, tačiau tuo pačiu ir ramybe. Tai nemaža upė, todėl kiekvienam keliautojui gali būti sudarytas atskiras maršrutas pagal jo pageidavimus. Pavyzdžiui, jeigu jūs mėgstate ekstremalius pojūčius, tuomet baidarių nuoma Žemaitijoje jus tikrai turės kuo nustebinti – jums bus sukurtas specialus maršrutas su gausybe akmenukų, vingių, seklesnėmis vietomis ir užtvankomis. Taigi, turėtų būti tikrai smagu, tad jeigu turite linksmą draugų kompaniją, pats laikas ją atplėšti nuo kompiuterių ir TV ekranų ir kartu leistis į nuostabią, nuotykių pilną kelionę.

Tačiau, nėra ko jaudintis ir tuo atveju, jeigu patirties visiškai neturite. Baidarių nuoma Žemaitijoje gali būti idealiai pritaikyta ir visiems žmonėms, plaukiantiems pirmąjį kartą. Jūs gausite detalų instruktažą, kaip reikia elgtis plaukiant baidarėmis. Juk neretai žmonės pamiršta, kad ir ant vandens, todėl gana drąsiai naudojasi mobiliaisiais telefonais ir foto aparatais, ko iš tikrųjų nereikia daryti. Dabar labai populiari gudrybė – įdėti foto aparatą į stiklainį ir taip sandariai uždaryti ir paslėpti, kad net gi baidarei apsivertus, jūsų elektroniniam prietaisui nekiltų jokios grėsmės. Be jokios abejonės, apie šią gudrybę tikrai reiktų informuoti naujus keliautojus. Taip pat svarbu priminti, kad reikia pasiimti kremą nuo saulės, kokią nors priemonę, skirtą atbaidyti uodams.

Jau žinodami tiek daug dalykų ir tai, kad jums profesionaliai parūpins patį geriausią maršrutą ir stovyklavietę, galėsite drąsiai leistis į nuostabią kelionę ir tikrai pamatysite, kad baidarių nuoma Žemaitijoje yra turbūt pati geriausia vasaros pramoga. Beje, dabar baidarės yra pramoga, skirta ne tik vasarai, nes vis daugėja lankytojų ir rudenį, ir pavasarį, kai yra geras oras, galima plaukioti net žiemą. Ne vasaros sezonu itin populiari Akmenės upė.

(Visited 67 times, 1 visits today)
123456