Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kodėl „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ bus žiūrimiausias serijos filmas

iksmenaiIksmenai (2000 m.) $296 mln.

Iksmenai 2 (2003 m.) – $408 mln.

Iksmenai 3: žūtbūtinis mūšis (2006 m.) $459 mln.

Iksmenai: pradžia. Ernis (2009 m.) – 373 mln.

Iksmenai: pirma klasė (2011 m.) – $354 mln.

Ernis (2013 m.) – $415 mln.

Iksmenai: praėjusios ateities dienos (2014 m.) – ??? mln.

Šią vasarą galėsime mėgautis jau septintu Iksmenų serijos filmu. Didelė žiūrovų ir kritikų dalis teigia, kad Iksmenai pasiekė savo piką dar 2003 metais su antruoju filmu. Būtent po jo komandą paliko režisierius Bryan‘as Singer‘is, o žiūrovams buvo pristatyta trečioji dalis, kuri laikoma visišku kūrybiniu nusivylimu. Situaciją dar labiau pablogino pirmasis individualus Ernio debiutas, kuris visiškai nepateisino kino gerbėjų vilčių ir investicijų. Pastarosios dvi serijos dalys šiek tiek pataisė reikalus. Abu filmai vertinami teigiamai ir įnešė naujų vėjų į šią filmų seriją. Tačiau, kas nulėmė, kad kino studija skyrė gigantišką biudžetą šių metų filmui ir tikisi, kad tai bus pats pelningiausias Iksmenų filmas?

1. Bryan‘as Singer‘is, Bryan‘as Singer‘is ir dar kartą Bryan‘as Singer‘is.

Pagrindinė priežastis, kodėl toks grandiozinis projektas išvys dienos šviesą yra Bryan‘as Singer‘is, kuris dar kartą stojo už filmavimo kameros ir sugrįžo į režisieriaus kėdę. Būtent jis prodiusavo serijos „atgimimo“ filmą Iksmenai: pirma klasė. Filmo gerbėjai labai entuziastingai sutiko jo grįžimą. Deja, artėjant filmo premjerai, žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad režisierius gali būti įsivėlęs į pedofilijos skandalą. Kol kas galime tik spėlioti, kaip rutuliosis ši istorija ir kaip tai atsilieps finansiniams Iksmenų rezultatams. Singer‘is pranešė, kad nedalyvaus jokiose reklaminėse akcijose.

2. Puikūs aktoriai.

Filmui surinkta nepakartojama Holivudo super žvaigždžių komanda. Grįžta pirmųjų filmų veteranai Patrick‘as Stewart‘as, Ian‘as KcKellen‘as ir žiūrovų numylėtinis Hugh Jackman‘as. Būtent Ernis visada buvo ir bus didžiausia Iksmenų žvaigždė ir veidas. Tikru magnetu tapo ir Jennifer Lawrence, kurios populiarumas auga kaip ant mielių po Bado Žaidynių, taigi papildomi žiūrovai tiesiog garantuoti. Negalima pamiršti ir puikių aktorių Michael‘o Fassenberg‘o ir James‘o McAvoy, kurių aktoriniais sugebėjimais negalima abejoti. Ir tai tik pagrindiniai aktoriai!

3. Žiūrovų ištikimybė ir intriguojanti istorija.

Galima teigti, kad Iksmenai turi neįtikėtinai ištikimų gerbėjų bazę. Filmų serija buvo pačiame dugne, tačiau didžioji gerbėjų dalis ir toliau neprarado vilties ir ištikimai ėjo į kino teatrus. Visada buvo viltis, kad kita dalis atsities ir pradžiugins gerbėjus. Naujausio filmo anonsai suintrigavo ne tik ištikimiausius gerbėjus, bet ir nė vieno filmo nemačiusius žiūrovus. Žadamas neįtikėtinas reginys su intriguojančiu siužetu ir neįtikėtinais specialiaisiais efektais.

(Visited 101 times, 1 visits today)
123456