Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Karščiausi „Halls Winter Rally 2010“ įspūdžiai – radiju bei internetu

„Halls Winter Rally 2010“ organizatoriai informuoja, kad įspūdžius iš sausio 30-ąją dieną Utenos regione vyksiančio ralio galėsite tiesiogiai sekti radijo eteryje bei internetu. Šių metų renginys pretenduoja informacijos pateikimo kartelę kilstelėti aukštyn ir suteikti kuo daugiau informacijos tiek esantiems prie trasų, tiek ir dėl vienokių ar kitokių priežasčių likusiems namie.

Visus, kuriems artimas automobilių sportas, kviečiame sausio 30-ąją dieną sekti „Halls Winter Rally 2010“ įvykius ralio radijo – „Radiocentro“ eteryje. Taipogi norime priminti visiems žiūrovams, kurie vyks stebėti ralio į Utenos apylinkes, nepamiršti radijo imtuvų, mobiliųjų telefonų su radijo funkcija, o automobiliuose nusistatyti šią stotį, kurios dažnis Utenoje – 101,0 FM bangomis. Čia visą ralio dieną jūsų laukia net devynių valandų trukmės radijo laida, skirta raliui, kurioje bus  naujienų apie tai, kaip sekasi jo dalyviams, rezultatai, taip pat – interviu su lenktynininkais ir oficialiais ralio asmenimis.

Taipogi informuojame, kad karščiausius įspūdžius galėsite sekti ir oficialiame ralio tinklapyje www.hallswinterrally.lt – čia apžvelgsime ralio rezultatus, svarbiausius įvykius, taip pat – prieš kiekvieną servisą pakalbinsime lenktynininkus, kurių komentarus pateiksime operatyviai ir išsamiai.

„Halls Winter Rally 2010“ rezultatus ralio dieną gyvai galėsite sekti www.rally-live.lt portale, kuris jau kelis metus iš eilės rūpinasi, jog automobilių ralio gerbėjus pasiektų informacija apie rezultatus iš kiekvieno Lietuvos automobilių ralio čempionato etapo greičio ruožo.

www.hallswinterrally.lt

Nuotrauka: reporteris.com

(Visited 40 times, 1 visits today)
123456