Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Halls Winter Rally 2012“ prisiminus

altVasario pabaigoje Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo surengtas rajono savivaldybės vadovų ir tarptautinio automobilių žiemos ralio „Halls Winter Rally 2012“ organizatorių susitikimas bei rezultatų aptarimas.

Dar kartą prisiminti vieną didžiausių žiemos sporto švenčių susirinko žiemos ralio organizacinio komiteto pirmininkas, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero patarėjas Henrikas Zabiela, ralio organizatorius, lenktynininkas Benediktas Vanagas bei direktorius Ramūnas Kliunka. Susitikime dalyvavo ir seniūnijų, kurių teritorijose driekėsi žiemos ralio greičio ruožai, seniūnai, Utenos apskrities VPK vadovai ir pareigūnai, rajono ugdymo įstaigų ir žmonių saugumu besirūpinančių tarnybų atstovai, įmonių, padėjusių rengti žiemos ralį, vadovai, žiniasklaidos atstovai.
„Halls Winter Rally 2012“Alvydas Katinas, pasveikinęs susirinkusius ir pasidžiaugęs žiemos ralio sėkme, sakė, kad ralis Utenos rajonui atneša įvairiapusę naudą: ir ekonominę, ir finansinę, ir sportinę. Jis, kasmet pritraukdamas apie 50 tūkst. žiūrovų, prisideda ir prie rajono įvaizdžio kūrimo. „Deja, dar neturim išplėtotos atvykstančiųjų apgyvendinimo, maitinimo paslaugų infrastruktūros, Utenoje nėra ir viešbučio, bet tikimės, kad ši problema netolimoje ateityje bus išspręsta“, – sakė meras. Jis dėkojo ralio organizatoriams, dalyviams, visiems, prisidėjusiems prie žiemos ralio organizavimo.
B. Vanagas ir R. Kliunka susirinkusiems pateikė keletą įspūdingų ralio skaičių: organizuojant ralį dirbo apie 800 žmonių, atvyko 83 dalyviai iš 7 šalių (daugiausia „Halls Winter Rally 2012“dalyvių atvyko iš Latvijos), buvo akredituoti 158 žurnalistai, 50000 žiūrovų saugojo 300 saugos darbuotojų. „Esam dėkingi Utenos rajono savivaldybei už pagalbą organizuojant ralį, – sakė Benediktas Vanagas. ˜– Taip pat ir Utenos policijai bei visiems, padėjusiems mums ridenti nelengvą organizacinį ralio kamuolį“. Atsidėkojant už pagalbą susirinkusiems buvo įteiktos padėkos, Utenos bendrojo lavinimo mokykloms organizatoriai išdalijo saugos priemones – atšvaitus.
„Halls Winter Rally 2012“]Kalbėdami apie kitų metų ralį B. Vanagas ir R. Kliunka sakė, kad pasiremiant Švedijos patirtimi yra planuojama naujų atrakcijų. Suradus tinkamą vietą mieste (hipodrome ar stadione) bus įrengtas specialus greičio ruožas, kuriame startuos du automobiliai. Ši atrakcija skirta miestiečiams, nevykstantiems stebėti lenktynių į trasas seniūnijose. „Norime, kad Utena naujovėmis džiugintų visą Lietuvą ir kasmet sulauktų vis daugiau žiemos ralio mėgėjų,“ – sakė B. Vanagas.

 

 

Utenos rajono savivaldybės administracija

(Visited 85 times, 1 visits today)