Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Utenos ir Latgalės teritorijoje vyko pratybos

Vykdant Latvijos– Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Utenos ir Latgalės regionų policijos institucijų bendradarbiavimas kuriant darnią aplinką“ ir siekiant patikrinti

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei Latvijos Respublikos Valstybinės policijos Latgalės regioninės valdybos pareigūnų pasirengimą vykdyti persekiojimo per sieną operacijas bei išanalizuoti galimus trūkumus, 2010 m. gruodžio 28 dieną buvo surengtos bendros policijos pareigūnų pratybos.

Latvijos ir Lietuvos pareigūnai mokymų metu ne tik pasitikrino savo teorines žinias, vykdant persekiojimą per sieną bei asmenų sulaikymą, bet visa tai įgyvendino praktiškai.

Po mokymų Latvijos ir Lietuvos pareigūnai aptarė pratybų eigą Daugpilyje. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo organizavimo skyriaus viršininkas Nerijus Petrulionis sakė, kad tokio pobūdžio pratybos kelia pareigūnų kvalifikaciją ir stiprina profesinius įgūdžius, praneša Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Utenos.info

 

(Visited 42 times, 1 visits today)