Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Utenos moterų krepšinio komandą

„Ilgą laiką su Utenos moterų krepšinio komanda žaidėme LMKAL. Pati baigiau savo krepšininkės karjerą šioje komandoje. Kiekvienais metais stiprinau komandos sudėtį, kad lygoje iškovotume prizines vietas“, – prisimena trenerė Sinilga Bartaševičiūtė.

Ir praeitą sezoną pavyko iškovoti sidabro medalius.Šiais metais, gavusi Utenos rajono savivaldybės pritarimą bei LMKL generalinės direktorės A. Genelevičienės pakvietimą, niekada rankų nenuleidžianti Sinilga Bartaševičūtė užsibrėžė tikslą – jėgas išbandyti ir aukščiausioje lygoje.

Utenos komandos sudėtį šiame sezone papildė patyrusios žaidėjos iš kitų miestų: didelę patirtį turinti aukščiausioje lygoje gynėja Asta Daujadienė atvyko iš Ukmergės. Gynėjos Agnė Žiegytė bei Ieva Stankevičiūtė pernai atstovavo stipriems Kauno miesto klubams. Ispanijos antrojoje lygoje įgyta patirtimi prie komandos sėkmės prisideda centro puolėja Kristina Palaimaitė. Anksčiau aukščiausioje lygoje žaidusios ir po pertraukos vėl į ją sugrįžusios ir jau komandos senbuvėmis vadinamos Giedrė Kirstukaitė, Laura Celiešiūtė, Renata Lenčiauskaitė, Eglė Jucevičiūtė, Milda Navickaitė šiais metais nusiteikusios itin kovingai ir toliau ruošiasi puikiai atstovauti Utenos miestą.

Taip pat komandoje yra jaunųjų krepšininkių iš Utenos kūno kultūros ir sporto centro – Austėja Serbentaitė ir Vaida Skardžiūtė, bei perspektyvi žaidėja iš Ukmergės sporto mokyklos Fausta Žydelytė. Treniruoti krepšininkes padeda fizinio rengimo trenerė uteniškė Aira Jakštonytė, pernai baigusi studijas Lietuvos kūno kultūros akademijoje.„Prisidėjus pajėgesnėms naujokėms turėtume nenusileisti daugeliui varžovių. Pačios sau čempionate keliame aukštą tikslą – ketvirtoji ar net trečioji vieta. O kaip bus iš tiesų, pamatysime jau įpusėjus sezonui”, – neslepia S. Bartaševičiūtė.

Rungtynės vyksta Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse (K. Donelaičio g. 38), į kurias įėjimas nieko nekainuoja, todėl komanda tikisi didelio uteniškių palaikymo 2010/2011 m. LMKL sezone, praneša Radijo stoties IR tinklalapyje.

Utenos.info

Daugiau informacijos:

www.lmkl.lt

(Visited 90 times, 1 visits today)